Rosteme, přidejte se k nám

Rosteme a potřebujeme šikovné lidi, kteří nám pomůžou s výrobou. Hledáme nového člena týmu našeho DTP oddělení, který by zajišťoval přípravu a výrobu tiskových zakázek. Potřebujeme pozitivní a kreativní duši se selským rozumem, která se nebojí komunikovat a psát e-maily. Čeká vás čistá, fyzicky nenáročná práce v přátelském kolektivu.

 

Co vás čeká

Obsluha tiskového stroje EPSON S40310 a řezacího plotru Roland, technologická příprava tisku nejrůznějších druhů tiskovin, kontrola kvality tiskových výstupů a jejich korektura v průběhu tisku. Budete zajišŤovat technické přípravy výroby, zpracování dat a výstupů pro předtiskovou přípravu. Zpracování dodaných tiskových dat, tzn. kontrola a potřebné úpravy datových souborů pro tisk a dokončení na našich tiskových a dokončovacích strojích.

 

Co potřebujeme

Minimálně SŠ vzdělání je základ. Důležitý je však grafický cit a oko. A samozřejmě znalost grafických programů Corel Draw, Adobe Illustrator či Adobe Indesign. Práce s počítačem i manuální zručnost u nás najdou uplatnění vždy. Potřebujeme aktivního člověka, který se nebojí komunikovat. A chceme také samostatnost, zodpovědnost a schopnost práce v kolektivu. Náš šéf je pes na dodržování termínů.

 

Co u nás získáte

Získáte odborné vedení, vzdělání a nasbíráte hromadu zkušeností. Pokud chcete zaměstnání u spolehlivé firmy s 30 letou historií, volné víkendy a nadstandardní finanční ohodnocení, ale jste ochotní s námi v práci opravdu zabrat, jste tou pravou osobou. U nás je práce možná jedině v příjemném prostředí a kolektivu, protože jinak se tvořit nedá. Chcete k nám do týmu? Pošlete nám pár slov o sobě a životopis na obchod@liane.cz.

 

Další volná místa